Krepšelis (0)
Naujienos
Apie Minder

„minder“ – prekių ženklas, sukurtas profesionalų skaitmeninį vaizdo turinį kuriančios bei politinį, socialinį ir kultūrinį Lietuvos gyvenimą spaudos fotografijose atspindinčios agentūros UAB „Fotodiena“ iniciatyva.

Jausdami aistrą savo darbui, kūrybinio proceso metu išauginome idėją įprasminti atliktus darbus, juos įkūnydami autentiškuose materialiuose kūriniuose.

Draudžiama be UAB „Fotodiena“ raštiško sutikimo naudoti ir platinti interneto svetainėje www.minder.lt esančią tekstinę, grafinę, vaizdinę ar kt. informaciją.

Interneto svetainėje www.minder.lt talpinamos tekstinės, grafinės, vaizdinės ar kitokios informacijos autorinės teisės priklauso fiziniams ir/ar juridiniams asmenims, kaip nurodyta šalia tokios informacijos. Autorinės teisės į informaciją, patalpintą interneto svetainėje www.minder.lt, prie kurios nėra nuorodos į trečiųjų šalių autorines teises, priklauso UAB „Fotodiena“.

„minder“ – prekių ženklas, priklausantis UAB „Fotodiena“.

Turtinės autorinės interneto svetainės www.minder.lt programinės įrangos teisės priklauso UAB „Fotodiena“.

Privatumo politika

Asmens duomenų rūšys ir jų naudojimas

Naudodamiesi šia interneto svetaine, Jūs sutinkate, kad būtų renkami, apdorojami, perduodami ar naudojami Jūsų asmens duomenys. Jeigu Jūs naudojatės šia interneto svetaine, UAB „Fotodiena“ darbuotojai gali rinkti ir apdoroti Jūsų pateiktus asmens duomenis. Jūsų asmens duomenys, tokie, kaip vardas, pavardė, adresas, telefono ryšio numeris, el. pašto adresas ir kt., yra renkami tik tuomet, kai Jūs tokius asmens duomenis mums pateikiate.

Asmens duomenų perdavimas trečiosioms šalims

UAB „Fotodiena“ neperduos Jūsų asmens duomenų trečiosioms šalims, išskyrus duomenis, kurie reikalingi tam, kad Jums būtų suteikta paslauga.

Privatumo politikos keitimas


UAB „Fotodiena“ pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti, modifikuoti arba atnaujinti interneto svetainės www.minder.lt naudojimosi politiką.

Svetainės analitika


Šioje svetainėje naudojama analitinė tinklo paslauga Google Analytica, kurią teikia Google, Inc. (toliau – Google). Google Analytica naudoja slapukus, t. y. tekstines rinkmenas, kurios sukuriamos jūsų kompiuteryje, kad tinklo grupei būtų lengviau analizuoti, kaip naudotojai naudojasi svetaine. Slapuko surinkta informacija apie tai, kaip jūs naudojatės svetaine (ir jūsų IP adresas), bus perduota Google į serverius Jungtinėse Valstijose ir juose laikoma. Google šią informaciją naudos siekdama vertinti, kaip jūs naudojatės svetaine, rengti svetainės tvarkytojams skirtas ataskaitas apie svetainės aktyvumą ir teikti kitas paslaugas, susijusias su svetainės aktyvumu ir interneto naudojimu. Google taip pat gali šią informaciją perduoti trečiosioms šalims, jei to reikalaujama pagal įstatymus arba jei informaciją Google vardu tvarko trečiosios šalys. Google nesies jūsų IP adreso su jokiais Google laikomais duomenimis. Galite atsisakyti naudoti slapukus pasirinkdami atitinkamas savo naršyklės nuostatas, tačiau primename, kad gali būti, jog tai padarę galėsite naudotis ne visomis šios svetainės funkcijomis. Naudodamiesi šia svetaine jūs sutinkate, kad Google tvarkytų duomenis apie jus minėtu būdu ir minėtais tikslais.

Atsakomybės ribojimas


UAB „Fotodiena“ nėra atsakinga dėl bet kokios žalos, atsiradusios dėl galėjimo arba negalėjimo naudotis šia interneto svetaine arba dėl Jūsų pasitikėjimo bet kokia čia pateikta informacija. UAB „Fotodiena“ neprisiima atsakomybės dėl tiesioginės, netiesioginės ar kokios kitos žalos, prarastų galimybių, prarasto pelno ar bet kokio kito pobūdžio praradimo ar žalos.